Home Регистър на завършилите студенти

Клуб на завършилите студенти

LOGO TEHNICHESKI JPGУважаеми  колеги,

Факултет "Техника и технологии" - Ямбол при Тракийски университет – гр. Стара Загора провежда официално проучване относно професионалната реализация на своите бивши студенти.

Ръководството на ФТТ най–учтиво Ви приканва да попълните приложената онлайн Форма за обратна връзка. Разчитаме на Вашата отзивчивост! При желание от Ваша страна можете да предоставите формата за обратна връзка и на други колеги, завършили своето висше образование във ФТТ (бивш  Технически колеж) Ямбол.

В случай на нужда винаги можете да разчитате на нас! Предварително Ви благодарим за вниманието и съдействието! Желаем Ви здраве и успех!

Декан на ФТТ - Ямбол: проф. д-р инж. Красимира Георгиева